It is currently 18 May 2022, 18:26


Kā pieteikties forumam!?

Palīdzība kā pievienoties forumam

Kā pieteikties forumam!?

Postby McX » 21 Nov 2008, 21:51

Lai piedalītos forumā, vispirms ir jāreģistrējas! Nereģistrēti lietotāji neredz foruma sadaļas un nevar piedalīties diskusijās. Reģistrējoties norādiet savu īsto e-pastu un visu pārējo informāciju, kas tiek prasīta. Reģistrācija tiks apstiprināta, tikai pēc tam Jūs tiksiet klāt forumam. Abstiprinājumus centīsimies veikt ātri un operatīvi. Ilgākais - 24h laikā tas notiks obligāti!

Reģistrāciju apstiprināsim TIKAI reāliem modelistiem, vai modelistu draugiem, kas spēj pamatot, kādēļ vēlas piedalīties šajā forumā. Nevēlamies šeit cīnīties, ar spamotājiem, no visa plašā interneta, kas mēģina pārdot savas preces, vai piedāvāt mums nevajadzīgus piedāvājumus. Tādēļ, neuztveriet sev par apgrūtinājumu, ka vēlamies pārliecināties - kas ir vadam otrā galā.

Reģistrēšanās notiek sekojoši:

1. Izvēlieties šajā lapā (augšā pa vidu) redzamo izvēlni "REGISTER"
2. Piekrītiet lietošanas noteikumiem
3. Aizpildiet Lietotājvārda, e-pasta un visas pārējās ailītes, kuras tiek prasītas
4. Gaidiet līdz Jūsu reģistrācija tiks apstiprināta

Vienreiz jau reģistrētiem lietotājiem, atkārtoti apmeklējot forumu, atliek vairs ielogoties ar savu lietotājvārdu un paroli.

Ja gadījumā Jums neizdodas reģistrēties, vai ir vajadzīga palīdzība reģistrācijas veikšanai, tad rakstiet uz e-pastu: maris@indoors.lv
is it hard to do it hard? :haedscr:

Image
User avatar
McX
Site Admin
 
Posts: 1341
Joined: 21 Nov 2008, 15:15
Location: Riga

Return to Foruma ABC

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron